Statyw do opraw halogenowych i naświetlaczy

Karty podstawowe

Statyw pozwala na swobodne ustawienie źródeł światła. Trójnożna konstrukcja wykonana z żelaznych elementów charakteryzuje się lekkością i stabilnością. Wysokość każdego modelu można płynnie regulować a solidne śruby zapewniają blokowanie ustawień.

Pobierz kartę produktu
86x86x150 cm
2,15 kg
Żółty
RODZAJ STATYWU
Pojedynczy
WYSOKOŚĆ
150 cm
WAGA
2,15 kg
MATERIAŁ
Stal
MAX. OBCIĄŻENIE
10 kg
ROZMIAR PRODUKTU ZŁOŻONEGO
63,5x11x12 cm
ROZMIAR PRODUKTU ROZŁOŻONEGO
86x86x150 cm
KOLOR
Żółty
GWARANCJA
24 miesiące
EAN
5901619301111

Pliki do pobrania

Home Line

Firma EcoEnergy w celu ułatwienia odpowiedzi na pytanie: "Jakiego źródła światła LED potrzebuję?" wprowadziła nowy rodzaj podziału produktów. W chwili obecnej mamy do czynienia z trzema liniami produktowymi: Decorative Line, Home Line oraz Standard Line. 

Każda z linii ma swoja flagę opatrzoną odpowiednim kolorem, którą można znaleźć na opakowaniu jak również w pozostałych materiałach dotyczących danej linii produktu.

Całkowicie nowa linia źródeł światła Home Line przeznaczona jest na rynek konsumencki.

Pierwszymi produktami nowo powstałej linii Home Line są źródła A60 5W i 10W, C37 (świeczka) 3W, 4W i 5W, G45 (kulka) 3W, 4W i 5W, GU10 3W, 4W, 5W. Każdy z produktów posiada źródło stało prądowe zapewniające stabilność pracy i ograniczające zjawisko migotania (flicker). Za chłodzenie odpowiada aluminiowy radiator pokryty z zewnątrz cienką warstwą plastiku przewodzącego ciepło gwarantując bezpieczną izolację.

Produkty znajdujące się w tej linii efektownie i efektywnie sprawdzą się w każdym domu. Znajdziemy wśród nich idealne źródła światła do oświetlenia pokoju dziecięcego, kuchni, salonu, pokoju biurowego czy sypialni.

Dla odróżnienia linii Home od oferowanej dotąd Standard Line firma EcoEnergy wprowadziła nowy typ opakowania z oknem, przez które można zobaczyć produkt bez konieczności otwierania opakowania.

Zobacz podobne produkty