Ściemniacz MONO 96W

Karty podstawowe

Ściemniacz MONO RF do taśmy LED z pilotem, 8A, 96W, 12V

Pobierz kartę produktu
12V DC
96W
Moc wyjściowa
max 96W
Napięcie zasilania
12V
Wymiary
110x56x34mm
Ilość przycisków
3
Pilot
RF
Okres gwarancji
2 lata
Ean
5901619303283

Pliki do pobrania

    Brak dostępnych plików

Home Line

Firma EcoEnergy w celu ułatwienia odpowiedzi na pytanie: "Jakiego źródła światła LED potrzebuję?" wprowadziła nowy rodzaj podziału produktów. W chwili obecnej mamy do czynienia z trzema liniami produktowymi: Decorative Line, Home Line oraz Standard Line. 

Każda z linii ma swoja flagę opatrzoną odpowiednim kolorem, którą można znaleźć na opakowaniu jak również w pozostałych materiałach dotyczących danej linii produktu.

Całkowicie nowa linia źródeł światła Home Line przeznaczona jest na rynek konsumencki.

Pierwszymi produktami nowo powstałej linii Home Line są źródła A60 5W i 10W, C37 (świeczka) 3W, 4W i 5W, G45 (kulka) 3W, 4W i 5W, GU10 3W, 4W, 5W. Każdy z produktów posiada źródło stało prądowe zapewniające stabilność pracy i ograniczające zjawisko migotania (flicker). Za chłodzenie odpowiada aluminiowy radiator pokryty z zewnątrz cienką warstwą plastiku przewodzącego ciepło gwarantując bezpieczną izolację.

Produkty znajdujące się w tej linii efektownie i efektywnie sprawdzą się w każdym domu. Znajdziemy wśród nich idealne źródła światła do oświetlenia pokoju dziecięcego, kuchni, salonu, pokoju biurowego czy sypialni.

Dla odróżnienia linii Home od oferowanej dotąd Standard Line firma EcoEnergy wprowadziła nowy typ opakowania z oknem, przez które można zobaczyć produkt bez konieczności otwierania opakowania.

Zobacz podobne produkty